Wyprodukujemy dla Ciebie jedyny na świecie egzemplarz pierścionka, kolczyków, bransoletki, czy naszyjnika z diamentami. Wszystko według Twojego własnego projektu lub inspiracji. Nad produktem będziemy pracować od zera, dlatego możesz osiągnąć właściwie każdy efekt. Do Twojej dyspozycji są nasi projektanci, jubilerzy oraz doradcy.

Co możemy Ci zagwarantować?

Jakość

Nasza biżuteria jest wykonywana ręcznie, a dedykowane elementy powstają na światowej klasy sprzęcie. Otrzymasz 5-letnią gwarancję na każdy klejnot oraz bezpłatny serwis.

Autentyczność

Do każdego centralnego diamentu załączamy certyfikat IGI, HRD lub GIA. Wystawiamy również własny certyfikat autentyczności dla każdego produktu.

Elastyczność

Oferujemy elastyczne płatności z zaliczką i dopłatą reszty kwoty przy odbiorze. Twoje zamówienie zawsze dostarczymy osobiście we wskazanym przez Ciebie terminie i miejscu.

Z jakimi materiałami pracujemy?

Diament

bezbarwny

żółty

różowy

niebieski

zielony

pomarańczowy

brązowy

purpurowy

Złoto

żółte

białe

różowe

Jaki sposób szlifowania diamentu możesz wybrać?

Brylant

Poduszka

Owal

Szmaragdowy

Serce

Princessa

Bagietka

Markiza

Radiant

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Analizujemy potrzeby

Jeżeli już dziś wiesz, jak ma wyglądać Twoja wymarzona biżuteria, po prostu odtworzymy Twój pomysł. Jeśli natomiast dopiero szukasz idealnego produktu, pokażemy Ci mnóstwo inspiracji i możliwości.

Planujemy wspólny projekt

Ustalamy, jakiego rodzaju oraz ile diamentów chcesz wykorzystać, jaką próbę złota zastosować oraz w jakim budżecie się zmieścić. Na tym etapie przedstawimy Ci także harmonogram realizacji.

Pokazujemy projekt biżuterii

Wykonamy dla Ciebie kilka wstępnych projektów do wyboru. Gdy ustalimy, który jest najbliższy Twojemu sercu, wprowadzimy zgłoszone poprawki. Następnie stworzymy wizualizację 3D gotowego produktu.

Spełniamy Twoje marzenie

W ostatnim kroku nasz jubiler przekuwa Twoje marzenie w prawdziwe dzieło sztuki. Produkujemy jedyny w swoim rodzaju egzemplarz biżuterii, który należy tylko do Ciebie!

Kto będzie dla Ciebie projektował?

Grzegorz Oleśkiewicz

Projektant i jubiler z ponad 20-letnim doświadczeniem gwarantujący najwyższy poziom kompetencji w zakresie biżuterii diamentowej. Setki zaprojektowanych przez niego wzorów uszczęśliwiły klientów z kilkunastu krajów z całego Świata- projektował m.in. dla gwiazd sceny muzycznej oraz topowych aktorów Hollywood. W 2011 roku otrzymał Dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – I miejsce. Trzykrotnie zdobywał I miejsce na największych targach biżuterii i zegarków Baselworld za prace projektowe biżuterii z wykorzystaniem technik 3D (2013, 2014, 2015). Nowoczesna technologia oraz tysiące oprawionych ręcznie diamentów są gwarantem najwyższej klasy rzemiosła, którym Grzegorz codziennie zachwyca naszych Klientów.

Patryk Caban

Jeden z najbardziej utalentowanych projektantów biżuterii młodego pokolenia. Zagraniczne staże projektowe oraz studia na ASP w Łodzi pozwoliły mu na rozwój swoich umiejętności, które zaowocowały licznymi wystawami oraz nagrodami, m.in. wystawa w konkursie „PREZENTACJE” w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym (2018), wystawa „ORIGIN” w National Academy of Art w Sofii (2018), wystawa projektu TRENDBOOK 2019, targi AMBERIF (2019), wystawa konkursu „Hommage a Łódź” (2019), wystawa w konkursie Legnickiego Festiwalu Srebra (2019), nagroda firmy OLTOM i nagroda Galerii YES w konkursie im. Władysława Strzemińskiego „PROJEKT” (2020), Dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – II miejsce (2016).

Wystarczy jedna krótka wiadomość, aby zacząć proces przygotowywania biżuterii Twoich marzeń. Napisz do nas lub zadzwoń!

Joanna Rosikoń

Customer Experience Manager
Diamenter Sp. z o. o.

Informacja o plikach cookies

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką prywatności do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie oraz korzystania z narzędzi marketingowych.