Serdecznie witamy Cię w naszej społeczności VIP!
Diamenter to luksusowa marka biżuteryjna, jakiej jeszcze nie było.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Odbierz swój wyjątkowy prezent!

Mamy dla Ciebie bezpłatny projekt biżuterii na zamówienie

Unikatowa biżuteria tylko dla Ciebie

Zaprojektujemy dla Ciebie pierścionek, kolczyki, bransoletkę czy naszyjnik, których nie ma nikt inny! W projektach wykorzystujemy bezbarwne i kolorowe diamenty oraz żółte, białe i różowe złoto.

100% satysfakcji
z projektu

Na podstawie dostarczonych przez Ciebie inspiracji i preferencji pracujemy nad zleceniem tak długo, aż stworzymy biżuterię Twoich marzeń.

Szkice i grafiki
komputerowe

Nasi doświadczeni projektanci pokażą Ci odręczne szkice i komputerowe wizualizacje przyszłej biżuterii. Z łatwością wyobrazisz sobie końcowy efekt.

Brak formalności i zobowiązań

Nie podpisujemy żadnej umowy, prace zaczynamy od ręki, a stworzenie projektu nie oznacza, że musisz decydować się na produkcję biżuterii. Ty o wszystkim decydujesz!

Żadnych ukrytych
kosztów

Usługa projektowania biżuterii jest w 100% bezpłatna dla osób, które otrzymały zaproszenie od jednego z naszych Partnerów.

Pozwól się
zaskoczyć

Specjalizujemy się w niekonwencjonalnych, przykuwających uwagę wzorach. Jeśli szukasz zaskakującej i niepowtarzalnej biżuterii, oto jesteśmy!

O marce

Diamenter to niekonwencjonalna mieszanka kobiecej unikatowości, luksusu i miłości do kolorowych diamentów. Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na bycie wyróżnioną. Dlatego nasze wzory to wyłącznie limitowane serie oraz produkty na zamówienie. Jeśli szukasz naprawdę oryginalnej, kobiecej biżuterii, oto jesteśmy.

Joanna Rosikoń

Customer Experience Manager
Diamenter Sp. z o. o.

Chcę zaprojektować biżuterię swoich marzeń!

Informacja o plikach cookies

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką prywatności do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie oraz korzystania z narzędzi marketingowych.